Makaleler » Haberler » Yeni Nesil Dökme Çöp Torbaları

Yeni Nesil Dökme Çöp Torbaları

Florex Dökk rulo çöp torbaları, klasik kilogram ile satılan dökme çöp torbalarına alternatif olarak üretilmiş bir üründür. Ürünlerimiz toplumumuza, piyasada satılan klasik dökme çöp torbalarının ucuz ve faydalı olmadığını, aksine pahalı ve zararlı olduğunu anlatmaya çalışan misyon sahibi bir üründür. Dökme çöp torbaları dönüşüm döngüsünü tamamlamış mukavemetsiz (çürük) polimer karışımlardan üretilir.

mükemmel esneme kabiliyeti ve sağlamlık!..

STANDART DÖKME ÇÖP TORBALARININ ZARARLARI:

Sağlıksızdır.
Yoğun bir koku yayarlar.
İnce olarak üretilemezler.
Kalın olarak üretilmek zorundadırlar.
Çok kolay yırtılırlar, esnek değildirler.
Kalınlık standardı sağlanamadığından her torbanın gramajı birbirinden farklıdır.
Kilogram fiyatı baz alındığında ucuz olarak görünen bu torbalar adet bazında değerlendirildiğinde pahalıdırlar.
Rulo ve perfore olarak üretilemediğinden kullanımı kontrol altında tutulamamaktadır.
İstiflenmesi ve depolanması sorun teşkil etmektedir.
Hiçbir dökme çöp torbasında TSE, TSEK, ISO 9001 ve ÇEVKO gibi belgeler bulunmamaktadır.

DIŞI SİYAH İÇİ MAVİ
ÇİFT YÖNLÜ KULLANIM

Florex Dökk rulo çöp torbaları, son teknoloji ürünü olan servo motorlu ve PLC destekli CO-EX makinalarda üretildiğinden mukavemet açısından dökme çöp torbalarına oranla %40 daha sağlamdır ve mükemmel derecede esnektir. Ürünlerimiz esnek ve sağlam olmalarından dolayı klasik dökme çöp torbalarının taşıma performansından çok daha fazla bir performansa sahiptir. Florex Dökk rulo çöp torbaları 10 ve 20 adetlik rulolar halinde ve koli içinde üretildiğinden klasik dökme çöp torbalarında yapılamayan kullanım kontrolünün ve takibinin yapılmasını sağlar ve çöp torbasının da bir estetiği olduğunu ortaya çıkarır.

Florex Dökk rulo çöp torbaları birim maliyet açısından bakıldığında klasik dökme çöp torbalarına oranla oldukça avantajlıdır. Klasik dökme çöp torbasının 1 Kg Fiyatı / 1 Kg’da bulunan torba sayısı (ort.7 adettir) = 1 adet dökme fiyatıdır. (Jumbo Standart Kod: 518 ürünümüz için geçerli olan örneklendirmedir.) Florex Dökk rulo çöp torbasının koli fiyatı / 180 adet = 1 adet Florex rulo çöp torbasının adet fiyatıdır. Bu karşılaştırma yapıldığında Florex Dökk rulo çöp torbasının birim maliyetinin klasik dökme çöp torbasının birim maliyetinden “DAHA UCUZ” olduğu görülecektir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim